Na dovolenou pojistěte sebe i psa a kočku

Plánujete letní dovolenou v zahraničí a neradi se loučíte se svým čtyřnohým kamarádem?

 

Hlídání pro něj již hledat nemusíte, vezměte ho na dovolenou s sebou. Pojištění nákladů veterinární léčby pro svého psa nebo kočku v případě onemocnění či úrazu můžete uzavřít na našich stránkách www.pojistenipsu.cz. Stačí kdyz zadáte potrebné údaje do poptávky/emailem/ a my Vám vypracujeme nabídku.

Pokud plánujete odjet na dovolenou do zahraničí, můžete po splnění potřebných náležitostí bez obav cestovat společně se svým domácím mazlíčkem. Stačí si u Slavia pojišťovny uzavřít v rámci svého cestovního pojištění SVĚT také pojištění nákladů veterinární léčby pro zvíře. Takto pojistit můžete jen psy, a to ve stáří od 6 měsíců do 8 let, a kočky ve věku od 6 měsíců do 10 let. Důležitou podmínkou je bezvadný zdravotní stav zvířete, který potvrzuje „Veterinární osvědčení“ nebo platný „Pas zvířete v zájmovém chovu“. Samozřejmostí je pak čip a povinné očkování.

Pojištění řeší náhlé a neočekávané změny zdravotního stavu zvířete v důsledku onemocnění nebo následkem úrazu, které vyžadují neodkladnou zdravotní péči v odborném veterinárním zařízení, nebo případ uhynutí. Z pojištění jsou hrazeny nezbytné a neodkladně vynaložené náklady na veterinární léčbu, tj. veterinární výkony, nutná hospitalizace a předepsaná léčiva.

Především v době letních dovolených řeší mnoho rodin otázku, zda na dovolenou vzít svého čtyřnohého kamaráda nebo jej raději nechat doma. V případě nějaké neočekávané události v zahraničí se může dovolená se psem či kočkou pořádně prodražit. Právě proto nabízí Slavia pojišťovna výhodné komplexní cestovní pojištění, v rámci kterého je možné připojistit i domácí mazlíčky a minimalizovat tak případné náklady spojené s veterinární péčí.

Pojištění se sjednává s limitem pojistného plnění ve výši 15 000 Kč pro oblast Evropa a 30 000 Kč pro ostatní a zvláštní oblasti. Spoluúčast pojištěného na každé pojistné události činí 500 Kč.


Příklad ceny cestovního připojištění pro psy a kočky: 14denní dovolená v Chorvatsku

  • Cestovní pojištění pro 1 osobu: 266 Kč

  • Pojištění nákladů veterinární léčby pro psa nebo kočku formou připojištění k cestovnímu pojištění: 350 Kč